Doprava ZDARMA po celé ČR k nákupu nad 2100 Kč.

O CANNEFFU®

Při výzkumu a vývoji zdravotnických prostředků prochází přípravky fází preklinického i klinického hodnocení. Testujeme bezpečnost, dráždivost, ověřujeme funkčnost použitých látek v dané koncentraci a daných indikacích, stanovujeme správné dávkování a potenciální nežádoucí účinky. Spolupracujeme s vlastní vědeckou radou. Jen tak dokážeme garantovat účinky jednotlivých produktů a být první firmou s registrovanými zdravotnickými prostředky s obsahem CBD. Jedinečných účinků se podařilo dosáhnout díky unikátní kombinaci nejnovějších vědeckých poznatků, vysokého obsahu nepsychotropního cannabidiolu, dalších aktivních látek a vhodné aplikační formě jednotlivých preparátů.

Pouze několik firem na poli kosmetiky je schopno využít unikátní technologii, která umožňuje kombinovat cannabidiol s dalšími vysoce účinnými látkami – kyselinou hyaluronovou, rostlinnými ceramidy a kmenovými buňkami, se skvalanem, čistými přírodními oleji či prebiotiky a využívá tak blahodárný synergický účinek těchto látek. Značka CANNEFF® se v této oblasti řadí mezi lídry světového trhu.

CANNEFF® – vždy založen na důkazech

Poznejte, kdo za značkou Canneff® stojí

Jan Storch - foto

Ing. Jan Storch, Ph.D.

vědec, spolumajitel CANNEFF®  

Promoval na Vysoké škole chemicko-technologické v oboru organická chemie, doktorát dokončil na Akademii Věd České republiky, kde působí dodnes jako vedoucí Oddělení pokročilých materiálů organické syntézy. Fascinace chemickými procesy (nejen v lidském těle) ho posouvala vždy o krok dál. Jeho vědecký výzkum průmyslové izolace jedné z nejslibnějších a intenzivně zkoumaných látek poslední doby – cannabidiolu (CBD) vyústil až v založení farmaceutické společnosti CB21 Pharma s.r.o. a s tím spojené značky CANNEFF®, v nichž je spolumajitelem.

O CANNEFFu® a cannabidiolu říká: „Většina producentů konopné kosmetiky vyrábí produkty s obsahem konopného oleje. Ten je výborný, ale neobsahuje cannabidiol, jen stopové množství. Nám se podařilo izolovat čistý cannabidiol, který je nepsychotropní a najdete ho ve všech produktech značky CANNEFF®. Cannabidiol v pokožce zjednodušeně řečeno vyvolává regenerační procesy a umožňuje její správnou fyziologickou funkci. V případě kosmetiky skvěle působí na suchou, podrážděnou a přecitlivělou pokožku, rychle a efektivně zklidňuje podráždění i zarudnutí, účinně zvláčňuje a významně urychluje regeneraci pokožky. Používání kosmetiky s cannabidiolem navozuje správnou fyziologickou funkci kůže.

Za největší posun poslední doby ve využití fytokanabinoidů však považuji bezpochyby naše zdravotnické prostředky, které jsou již regulérními farmaceutickými produkty a pomáhají jako pomocná léčba v konkrétních indikacích. Do budoucna se plánujeme s firmou posunout do nejvyšší možné kategorie – léčiva.“

Ing. Lenka Průšová

formulátorka a hodnotitelka bezpečnosti kosmetiky, spolumajitelka CANNEFF®  

Po ukončení Vysoké školy chemicko-technologické postupně vyvíjela prostředky bytové chemie, profesionální vlasové přípravky a poté naplno i další kosmetické produkty, mimo Českou republiku i v dalekém Torontu. V roce 2014 se po absolvování programu na univerzitě Vrije v Bruselu stala nejmladší hodnotitelkou bezpečnosti kosmetiky v ČR. S kolegou Honzou Storchem uvedli na trh značku CANNEFF®, která zatočila s kosmetickým trhem (nejen) v České republice. Je spolumajitelkou CB21 Pharma s.r.o. – jediné české farmaceutické společnosti disponující GMP certifikátem pro výrobu léčivé látky CBD (cannabidiol).

O CANNEFFu® říká: „To, s čím jsem spojila moje jméno, je především práce formulátorská, tedy otázka kvality a v případě CANNEFF® otázka špičkové kvality. Všechny kosmetické receptury CANNEFF® jsou moje, resp. jsou firmy CB21 Pharma, pro kterou jsem je vymyslela od základů. Když to přirovnám k analogii s jablkem, kolega Honza Storch přišel s tím nejkrásnějším, nejčervenějším a nejchutnějším jablkem na světě (cannabidiol). Neznamená to ale, že díky tomu bude mít automaticky nejlepší štrůdl (krém). Honza Storch se postaral o dokonalé jablko, já se po dobu několika let zabývala technologií výroby štrůdlu. Spojení látek, které nesou cannabidiol v přípravku, jsou vždy vyvinuty pro maximální efekt při i po užití. Za největší úspěch však považuji registraci  našich zdravotnických prostředků na evropský trh. Receptury i technologie jsme dělali s Honzou společně a jsme první firma, které se to povedlo dotáhnout do konce. Tuto pomyslnou zlatou medaili nám již nikdo nevezme.“

Lenka Prusova - foto

„Název CANNEFF® vznikl spojením začátků slov Cannabis – konopí a Efficient – efektivní, účinný.“

CANNEFF® ve světě

Canneff ve světě