Doprava ZDARMA po celé ČR k nákupu nad 2100 Kč.

DOPRAVA A PLATBA

 

 

1. DODACÍ LHŮTA

 

Zboží zasíláme v co nejkratším možném termínu, obvykle do 3 pracovních dní od potvrzení objednávky prostřednictvím dopravců GLS a Zásilkovny, případně je možné vyzvednutí objednávky v partnerských lékárnách. Doručení zásilky je standardně do 2-5 pracovních dní od objednání.

 

2. DOPRAVA

 

ZÁSILKOVNA / 75 Kč

Doručení na pobočku Zásilkovny obvykle trvá 1-2 dny od odeslání, kde si ji poté můžete vyzvednout na základě informací a kódu zaslaných Zásilkovnou. Pobočku Zásilkovny si zákazník zvolí přímo na e-shopu v pokladně před dokončením závazné objednávky.

Otevírací doba poboček se liší a aktuální informace lze nalézt na www.zasilkovna.cz.

DORUČENÍ ZÁSILKOVNOU NA ADRESU / 95 Kč

Vzhledem k zasílání zásilek přes partnera (Zásilkovnu) je doručení obvykle do 1-2 dnů po celé ČR. Neúspěšně doručené zboží může být přesměrováno na nejbližší výdejní místo Zásilkovny.

Zboží je doručováno v pracovní dny 9:00-18:00, přesný výběr hodiny dodání není, bohužel, možný.

DORUČENÍ DOPRAVCEM GLS (NA ADRESU) / 85 Kč

Doručení dopravcem GLS na adresu obvykle trvá 1-2 dny od odeslání po celé ČR. Neúspěšně doručené zboží může být přesměrováno na nejbližší výdejní místo GLS Parcelshop.

Zboží je doručováno v pracovní dny 9:00-18:00, přesný výběr hodiny dodání není, bohužel, možný.

DORUČENÍ NA VÝDEJNÍ MÍSTO GLS PARCELSHOP / 75 Kč

Doručení na pobočku Parcelshopu obvykle trvá 1-2 dny od odeslání, kde si ji poté můžete vyzvednout na základě informací a kódu zaslaných dopravcem GLS. Pobočku PaRcelshopu si zákazník zvolí přímo na e-shopu v pokladně před potvrzením závazné objednávky.

Otevírací doba poboček se liší a aktuální informace lze nalézt zde.

 

DOPRAVA ZDARMA / 0 Kč

Doprava zdarma se vztahuje na objednávky v hodnotě 1773 Kč vč. DPH a vyšší. V tomto případě si může zákazník zvolit libovolnou možnost dopravy a její úhrada jde za provozovatelem e-shopu.

 

3. PLATBA

 

NA DOBÍRKU – V HOTOVOSTI ČI KARTOU / 45 Kč

Zboží zaplatíte v hotovosti či kartou přepravci při dodání nebo při osobním odběru na pobočce Zásilkovny, Parcelshopu či partnerské lékárny. Tato možnost platby je zpoplatněná částkou +45 Kč v případě dopravy na pobočku Zásilkovny, +45 Kč v případě doručení Zásilkovnou na adresu a +45 Kč v případě využití dopravce GLS nebo poboček GLS Parcelshopu.

Na vybraných pobočkách Zásilkovny, Parcelshopu či při doručování prostřednictvím GLS je možné objednávky uhradit bezhotovostně platební kartou, nicméně tato možnost není vždy garantována a je nutné si ji ověřit v aktuálních informacích konkrétní pobočky na www.zasilkovna.cz.

BANKOVNÍM PŘEVODEM / 0 Kč

Při platbě běžným bankovním převodem vám zašleme na e-mail informace k platbě (číslo účtu včetně kódu banky, částku a variabilní symbol, který slouží ke spárování objednávky). Tento e-mail je odeslán, jakmile je objednávka potvrzena. Vy ve svém internetovém bankovnictví, osobně na pobočce banky či složenkou zadáte příkaz k úhradě.
Jakmile jsou peníze připsány na účet, zboží odesíláme.

ONLINE PLATBA / 0 Kč

PLATEBNÍ KARTOU VISA, MASTERCARD A DALŠÍ

Při platbě kartou online kliknete na uvedené tlačítko a provedete platbu prostřednictvím zabezpečeného formuláře platební brány. Tam zadáte údaje o své kartě (číslo karty, datum expirace, bezpečnostní kód CVV a jméno držitele karty) a platbu potvrdíte. Tím je vše zaplaceno.

* Veškeré částky na této stránce jsou uvedené včetně DPH.